1500 TL.den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
0 (539) 431 90 40
Lazerle Ağrısız Kızlık Zarı Dikimi
Bilgi Gizliliği Sağlanmaktadır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı Kızlık zarı bozulması belirtileri Kızlık Zarı Zedelenmesi Kızlık Zarı Muayenesi kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık Zarı Dikimi ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarının bozulma belirtileri genç kızların üzerinde sıklıkla durduğu konulardan biridir. Kızlık zarı vajina girişinin yaklaşık olarak 1,5 cm içerisinde yer alan bir dokudur. Her ne kadar “zar” şeklinde anılıyor olsa da hymen, bir zar değil doku parçasıdır. Bu dokunun orta bölümünde bir delik olur ve bu delik vajinal sıvıların, adet kanının vücuttan dışarı atılabilmesini sağlar. Ender durumlarda hymen dokusunda delik olmaz ve bu durumda ilk adet kanaması döneminde yaşanan ağrı hastanın bir sağlık kuruluşuna başvurmasına neden olur ve cerrahi müdahale ile kanın dışarı akması sağlanır.
Genellikle kızlık zarının bozulma belirtileri bu konuda şüphesi olan kişilerin araştırdığı bir konudur. Kızlık zarının bozulması ise zedelenmesinin birbirinden farklı olduğunu belirtmek gerekiyor. Kızlık zarının bozulması bu dokunun bütünlüğünü kaybetmesidir. Bütünlüğünü kaybeden kızlık zarı dokusu, geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi ile yeniden bir araya getirilebiliyor. Kızlık zarı dikimi işleminin ardından cinsel ilişkide kanama olması beklenir.

Genel olarak yaygın şekilde görülen bekaretin bozulma nedenleri şöyledir:

Birkaç damla ya da lekelenme şeklinde kanama
Kasıklarda hafif ağrı olması
Yanma ya da batma hissi
Kan erkeğin penisinde görülebileceği gibi, cinsel ilişkinin yaşandığı gecenin sabahında kadının iç çamaşırında da görülebilir. Ağrı belirtisi ise her kadında ortaya çıkmayabilir. Keza yanma ve batma hissi de kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir belirtidir.

Kızlık Zarı Şekilleri Nelerdir?

Kızlık zarı şekilleri

Kızlık zarı her kızda farklı form ve şekillerde olabilir. Esnek kızlık zarı gibi ilişkide kanama göstermeyen kızlık zarı türleri olabilmektedir.

Kalıcı Kızlık Zarı ( FLEP Yöntemi ) Dikimi Nedir ?

Bu yöntem ile yapılan zar yenileme işlemine flep yöntemi adı da verilmektedir. Flep, vajinanın arka duvarından kaldırılan doku parçasına verilen isimdir.
Bu yöntemle yapılan müdahalelerde vajinanın iç kısmında flep denilen doku parçası kaldırılarak yeni bir zar bu bölgede yapılandırılır.
Yapılandırılan bu bölgenin kanlanması yine vajinanın kendi damarları tarafından oluşmaktadır. Bu yeni yapılandırılan kızlık zarı vajina duvarını bütün bir şekilde sarar ve adeta orada bakire bayanlarda olduğu gibi bariyer görevi görür.

Geçici Kızlık Zarı ( STÜR Yöntemi ) Dikimi Nedir ?

Diğer sık uygulanan müdahale şekli de geçici kızlık zarı dikimidir. bu yöntemde kızlık zarı kanayacak şekilde gizli dikişlerle kapatılmaktadır. 
Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus ise bu yöntemle tamir işlemi yapıldıktan 15 gün içinde kişinin cinsel ilişkiye girmesi fayda sağlayacaktır.

Kızlık Zarı Nasıl Yırtılır?

Öncelikle kızlık zarının bozulma belirtileri konusu kadar kızlık zarının nasıl yırtıldığının da bilinmesi gerekiyor. Çünkü halk arasında bu zarın sadece cinsel ilişki esnasında penisin vajinaya girmesi ile yırtılabileceği düşünülür. Elbette bu düşünce doğrudur ancak hymen dokusu farklı nedenlere de yırtılabilir ve bu konuda da toplumda bilgi sahibi olunmasına fayda vardır. Dolayısıyla cinsel ilişki dışında da hymen dokusunun bütünlüğünü kaybetmesi halinde kızlık zarının bozulma belirtileri ortaya çıkacaktır. Kızlık zarının yırtılabileceğine şu örnekleri verebiliriz:

Vajinayı aşırı düzeyde kaşıma

Tampon ya da vibratör kullanma

Vajinal temizlik esnasında vajinanın aşırı zorlanması

Mastürbasyon esnasında vajinaya bir cisim girmesi

Bazı jimnastik hareketleri

Vajinaya darbe alınması

Yukarıda sıraladığımız nedenlerle hymen dokusu yırtıldığında kızlık zarının bozulma belirtileri arasında yer alan kanama gerçekleşir. Kanamanın nedeni ilk cinsel ilişkinin yaşanması değil, kızlık zarının yırtılmasıdır. Haliyle farklı nedenlerle bu doku bütünlüğünü kaybettiğinde de kanama olur ve bu durum son derece normaldir.
Sürtünme ile kızlık zarının bütünlüğünü kaybetmesi pek rastlanan bir durum değildir. Bu nedenle kızlık zarının bozulma belirtileri ortaya çıkmaz. Sürtünme ile kızlık zarının sadece zedelenmesi mümkün olabilir ki bunun için de hymen dokusunun olması gereken yerde değil, vajina ağzına çok daha yakın bir yerde konumlanmış olması gerekiyor. Keza dokunun vajina girişine çok yakın olması oldukça ender yaşanan bir durumdur.
Bu sorunun yanıtının merak edilmesinin nedeni genellikle sürtünme sonrasında lekelenme şeklinde bir kan görülebiliyor olmasıdır. Dolayısıyla akıllara kızlık zarının bozulma belirtileri arasında yer alan kanama gelir. Ancak lekelenme şeklinde görülen bu kanın nedeni genellikle cildin sürtünmeye bağlı olarak tahriş olmasıdır. Kanın hymen dokusundan değil, vajina ağzı dokularından geliyor olma ihtimali yüksektir.

Kızlık Zarının Zarar Görmesi Ne Şekilde Olur?

İstanbul Kızlık zarı dikimi fiyatları

Hymen dokusunda kimi zaman zedelenme de meydana gelebiliyor. Zedelenme durumunda da kızlık zarının bozulma belirtileri arasında yer alan hafif bir kanama olabilir. Bu kanama kızlık zarı kanaması değildir. Zedelenme durumunda hymen dokusunda çok küçük bir yırtık oluşabilir ancak doku bütünlüğünü halen koruyor olur. Genellikle vajinal temizlik ya da mastürbasyon nedeniyle hymen dokusu zarar görüyor ve zedeleniyor. Kimi zaman yaşanan bir kazaya bağlı olarak vajina bölgesine darbe alınması da zedelenmeye sebebiyet verebiliyor. Bu durumda bekaretin bozulma nedenleri listesinde bulunan kanama yaşanmaz. Ancak yine de zedelenme durumunda da zaman geçirmeden kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ile görüşülmesinde fayda olacaktır.

Kızlık Zarı Kanaması Ne Renktir?

Öncelikle nasıl ki kızlık zarının bozulma belirtileri her bireyde aynı değilse, kanamada kanın rengi de her kadında farklı olabilir. Örneğin hymen dokusunda damarlanmanın fazla olduğu bir bölümde yırtılma meydana geldiyse bu durumda kanın rengi parlak kırmızı olacaktır. Aynı zamanda kanama da biraz daha fazla olur. Ancak damarlanmanın daha az olduğu bir yerde yırtılma olması durumunda hem daha az kanama meydana gelir hem de kanın rengi kırmızıdan ziyade pembe renkte olur. Kanın herhangi bir nedenle doku yırtılmasından saatler sonra akması halinde rengi kahverengiye dönebilir.

Kızlık Zarı Dikimi Onarımı Tamiri Nedir ?

Kızlık Zarı Dikimi, Tıp dilindeki ismi Hymenoplasti olan ve halk arasında Kızlık Zarı Dikimi, Bekaret Zarı Dikimi, Kızlık Zarı Onarımı, Kızlık Zarı Tamiri gibi tabirlerle ifade edilen tedavi işlemi, kliniğimizde uzman hekimlerimiz ve hijyenik koşullarımız ile gerçekleştirilen, genital bölge ameliyatlarındandır.

Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır ?

Gerçek anlamda kızlık zarı dikimi girdiği ilk ilişki sonucu bekaretini kaybetmiş bir bayanın tekrar bakire bir bayan gibi kanama meydana gelmesini sağlamak amacıyla yapılan tıbbi müdahaledir.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ? Kızlık Zarı Dikişi Nasıl Yapılır ?

Kızlık Zarı Tamiri fiyatları İstanbul

Kızlık zarı dikimi hasta isteğine ve tıbbi durumuna bağlı olarak lokal anestezi veya genel anestezi altında yapılabilir. İşlem süresi kızlık zarının yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Esnekse, ilk ilişkide kanamanız çok fazla geldiyse vajinal bölge genişleyebilir bu durumda daraltma işlemi yapmak gerekebilir.
Hymen dokusunun parçalarının bir araya getirilmesi ya da vajina içerisinde yer alan dokulardan yeni bir kızlık zarı dokusunun yapılması en genel şekliyle kızlık zarı dikimi nedir sorusunun yanıtıdır. Cinsel ilişkiye bağlı olarak yırtılan ve bütünlüğünü kaybede kızlık zarının onarılması işlemi, cinsel ilişkiden yaklaşık 48 saat sonra gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca bu işlem her yaşta yapılabilir ve tekrarlanabilen cerrahi operasyonlardan biridir. Bu işlem pek çok farklı yöntemle yapılabiliyor.

Kızlık zarı dikişi

Komplikasyon riskinin son derece düşük olduğu operasyonlardan biri olan bekaret zarı dikimi işleminde doktorun deneyiminin son derece önemli olduğunu belirtebiliriz. Lokal ya da genel anestezi altına gerçekleştirilen işlem esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmiyor. Klinik istirahate ya da evde istirahat etmeye gerek olmuyor. Hastanın birkaç saat gözlem altına tutulmasının ardından aynı gün taburcu işlemi yapılır ve hasta evine gidebilir. Uygulanan anesteziye bağlı olarak işlemin yapıldığı gün hafif mide bulantısı, kusma ya da baş ağrısı şikayeti olabilir. Ancak bu şikayetler uzun sürmez ve kendiliğinden geçtiği için müdahale edilmesine gerek olmaz.

İşlem süresi ortalama 30-35 dakika sürmektedir.

Kızlık Zarı Dikildikten Sonra İlişkide Kanar mı?

Evet kanamanız olacaktır. Kızlık zarı onarımı ameliyatı geçirmiş olan bir bayan, bu operasyonun ardından iyileşme sürecini tamamladıktan sonra, tıpkı bakire bayanlardaki gibi yeni bir ilişki ile aynı kızlık zarı kanamasını yaşayacaktır. bakire bir bayan ile kızlık zarı dikilmiş bir bayanın bekâretinin bozulması esnasında kanama miktarı aynı ölçüde gerçekleşir. Yapılan işlemin ardından kanamanın rengi, miktarı ve özellikleri herhangi bir farklılık içermez.

Garantili Kızlık Zarı Dikimi Var mı ?

Kızlık zarı dikilmesi bu konuda bilgi ve tecrübesi olan uzman bir jinekolog doktor tarafından yapılırsa  ilk ilişki sonrası kanama gerçekleşecektir. kliniğimizde estetik cerrahi adı altında yada tecrübesi olmayan doktorlar tarafından yapılmış fakat kanama özelliği göstermeyecek kızlık zarlarının olduğunu görmekte ve düzeltme operasyonlarını yapmaktayız.

Kızlık Zarı Dikildiği Anlaşılır mı?

Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul kızlık zarı zedelenmesi

Kızlık zarının dikilip dikilmediği kan tahlili, ultrason yada tomografi gibi tetkikler ile anlaşılmaz. Kızlık zarının dikilip dikilmediği yalnızca uzman kadın doğum doktorları tarafından yapılan vajinal muayene sonucunda anlaşılabilir.

İstanbul dışından gelsem aynı gün içerisinde kızlık zarını dikişi olabilir miyim ?

Evet aynı gün içerisinde İstanbul dışından da gelecek hastalarımızın randevu almaları halinde genital kızlık zarı dikimi  operasyonu gerçekleştirilerek gerekli kontroller eşliğinde taburcu olmaktadırlar.
Genital kızlık zarı dikimi Operasyonları fiyat ve 7/24 randevu bilgisini  telefondan ve whatsapp üzerinden alabilirsiniz.

Birkaç kez kızlık zarı dikimi olur mu?

Evet olur. Dilediğiniz kadar kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi kayıtlarda paylaşıma girer mi ?

Gizlilik ve hasta mahremiyeti açısından yasa gereği kayıtlar 3. şahıs ve kurumlarla paylaşıma kapalıdır.

Her kızlık zarı onarılır mı?

Elbette her kızlık zarı onarılabilir. Bu işlem sırasında onarılacak zarın durumuna göre teknikler değişiklik gösterebilir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları 2021

Halk arasında Kızlık zarı dikimi fiyatları 2021 yılında değişir mi sorusu da merak konusu olabiliyor. Öncelikle fiyatların pek çok farklı unsura bağlı olarak belirlendiğini belirtmek gerekiyor. Bu operasyonda kullanılan malzemelerin bazıları ithal olabiliyor ve bu durumda döviz kurlarının da bekaret zarı dikimi fiyatı üzerinde etkili bir unsura dönüşmesi kaçınılmazdır. Önemli olan bu işlem için deneyimli bir doktoru seçmenizdir. Operasyonun sorunsuz bir şekilde yapılması, fiyattan çok daha fazla önem taşır.
Kızlık zarı dikimi fiyatları yapılan yere (hastane, muayehane, klinik ) hekimin tecrübesine, anestezi şekline ve yapılan metoda( geçici veya kalıcı yöntem ) göre fiyat değişmektedir. Hekimimize göre bu işlem hastane de ameliyathane koşullarında yapılmalıdır. İstanbul ili içinde bu işlemi yapan hekimler arasında yaptığımızda araştırmada kızlık zarı dikim fiyatları 2000 -3000 Tl arasında değişmektedir.

Geçici Kızlık zarı dikimi fiyatları 2000 – 3000 TL arasında değişmektedir.

Kalıcı Kızlık zarı dikimi fiyatları 2000 – 4000 TL arasında değişmektedir.

 
Bu işlem sırasında lazer aletinin kullanan bazı hekimler ek ücret isteyebilir. Hekimler arası yaptığımız araştırmada , kızlık zarının ilk muayenesi ve sonrası kontrollerinde ücret talep edilmiyor.
Kimi zaman kadınlarda yaşanan cinsel ilişkiye karşın bir kanama olmuyor ve bu durumda da kızlık zarının daha önce bütünlüğünü kaybettiği düşünülüyor. Oysa zarın esnek bir yapıya sahip olması durumunda kanama olmayabilir ve haliyle böyle bir durumda da kızlık zarı dikimi fiyatları önemsiz bir konu haline gelir. Yapılan vajinal muayene ile kızlık zarının bütünlüğünün koruyup korumadığı kolaylıkla anlaşılabilir. Böyle durumlarda kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ile görüşmenizde fayda olacaktır. Zira dünya genelinde kadınların % 44’ünde yani neredeyse yarısında ilk cinsel ilişki esnasında kanama olmuyor.

Geçici Kızlık Zarı Fiyatları

Hymen dokusunun geçici olarak dikilmesi de mümkün olabiliyor. Bu durumda Kızlık zarı dikimi fiyatları kalıcı olarak yapılan işlemden daha farklı rakamlara tekabül edecektir. Geçici Kızlık zarı dikimi fiyatları 2000 – 3000 TL aralığında bulunmaktadır.
Kızlık zarının geçici olarak dikilmesi durumunda operasyon tarihinin çok iyi belirlenmesi gerekiyor. Düğünden yaklaşık 7 ila 10 gün öncesinde işlem gerçekleştirilebilir. Böylelikle cinsel ilişki esnasında kızlık zarının yeniden bütünlüğünü kaybetmesi ve kanama olması mümkün olacaktır. Ancak bu işlemde cinsel ilişkinin en fazla 20 gün içerisinde gerçekleşmesi gerekiyor. Bu sürenin sonunda operasyon esnasında kullanılan dikiş ipleri kendiliğinden vücutta eriyor ve kızlık zarı operasyon önceki formuna geri dönüyor.
Dikiş iplerinin her vücutta eşit sürede erimediği bilgisini de sizlerle paylaşalım. Genellikle ortalama süre 20 gün olsa da 19 ya da 21 gün sonrasında da erime gerçekleşebilir. Haliyle operasyon önceki haline geri dönmesi nedeniyle cinsel ilişkide kanama olması da mümkün olmuyor. Dolayısıyla öncelikle düğün tarihinin belirlenmesi ve sonrasında operasyon planlamasının yapılması çok daha doğru olacaktır. Geçici olarak bekaret zarı dikimi fiyatları makul rakamlardan oluşuyor. Ancak fiyat bilgisi öncesinde mutlaka doktor muayenesi olmanız gerekiyor.

Kalıcı Kızlık Zarı Fiyatları

Kızlık zarının kalıcı olarak dikilmesi geçici olarak yapılan işlemden çok daha farklı bir prosedür ile gerçekleştiriliyor. Buna bağlı olarak da kalıcı Kızlık zarı dikimi fiyatları daha farklı rakamlara tekabül ediyor. Çünkü bu işlemde vajinanın içerisinde yer alan dokulardan uygun parçalar alınarak ve bu parçalar kullanılarak yeni bir kızlık zarı oluşturuluyor. Dolayısıyla geçici olarak yapılan işlemden çok daha geniş kapsamlı ve daha uzun süren bir işlem oluyor. Kalıcı Kızlık zarı dikimi fiyatları 2000 – 4000 TL aralığında bulunmaktadır.
Buna bağlı olarak da kalıcı bekaret zarı dikimi fiyatı bir miktar daha yüksek olabilir. Ancak kalıcı olarak işlem yapıldığında hiçbir şekilde tarih hesaplaması yapmak zorunda kalınmıyor. Operasyondan yıllar sonra bile yaşanan cinsel ilişkide kanama gerçekleşiyor. Bu nedenle çok sayıda kadın tercihini işlemin kalıcı olarak yapılmasından yana kullanıyor. Operasyonun ardından doktorunuz tarafından belirtilen süre boyunca beklemeniz yeterli olacaktır. Sonrasında istenen herhangi bir zaman cinsel ilişkiye girilebilir.

Lazerle Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Son dönemde gelişen tıp teknolojisi ile birlikte Kızlık Zarı Dikiminde Lazerle Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı terimini google aramalarımızda çoğaldığını görmekteyiz. Peki Lazerle kızlık zarı dikimi nedir ?
Lazerle kızlık zarı dikimi aslında kızlık zarı dikimi sonrası lazerin doku iyileştirme gücünün kullanılmasıdır. Lazerle kızlık zarı dikimi bütünleştirilecek dokunun uyarılarak daha hızlı ve garantili kızlık zarı dikimi durumu oluşmasına sebep sağlar. Kliniğimizde Lazerle Kızlık zarı dikimi fiyatları 3000 Tl. olarak belirlenmiştir.

Bekaret Zarı Dikimi Anlaşılır mı?

Kızlık zarının dikildiğinin anlaşılıp anlaşılmayacağı en az bekaret zarı dikimi fiyatları kadar üzerinde durulan bir konudur. Partnerinizin cinsel ilişki esnasında daha önce kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlaması olanaksızdır. Bu işlem ancak bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanı tarafından yapılan vajinal muayene ile anlaşılabilir. Hatta operasyonun üzerinden uzun yıllar geçmiş olması durumunda hekim muayenesinde bile anlaşılması mümkün olmayabilir. Konuya dair internette edindiğiniz bilgilerin tamamını doğru kabul etmemelisiniz.
Dolayısıyla Kızlık zarı dikimi fiyatları gibi konularda araştırma yaparken de karşınıza yanlış bilgiler çıkabilir. Bununla birlikte kızlık zarının dikilmesinin ardından cinsel ilişki esnasında bir kanama olacaktır. Bu kanamada kanın rengi ve kanamanın miktarı, kızlık zarının ilk defa bütünlüğünü kaybettiği zamanki kanama ile aynı olur. Kanama konusunda da partnerinizin kızlık zarı dikimi işleminden faydalandığınızı anlaması asla mümkün olmaz. Bu konuda hiçbir endişe yaşamadan randevunuzu alabilirsiniz.

istanbul Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi işlemi 15-20  dakika süren bir işlem olup işlem sonrası 1 saat kontrol sürecinden sonra günlük hayatınıza dönebilmektesiniz..
Sağlık için kızlık zarı dikiminin herhangi bir riski yoktur. Ancak nadiren enfeksiyon, kanama, ödem gibi durumlar söz konusu olabilir.
Kalıcı kızlık zarı dikimi 45 gün içerisinde iyileşme süreci tamamlanır. Geçici kızlık zarı dikiminde ise herhangi bir süreye gerek yoktur.
Kızlık zarı dikimi ağrısız bir işlemdir. Genel yada Lokal anestezi ile yapılır. Sonrasında rahatlıkla yürüyerek evinize gidebilirsiniz.
Kızlık zarı yırtılması sonucu oluşan kanamanın rengi kimi bayanlarda pembe renge kaçık damla şeklinde ve az miktarda görülürken, kimisinde ise aşırı renkte kırmızı bir renk olabilir.
Hayır. Bir kez zedelenen kızlık zarı daha sonra hiç ilişki olmasa bile kendi kendini onarmaz.
Bekaret tamiri pek çok genç kız için psikolojik yönden olumlu etkiler sağlamaktadır. Zorlayarak veya irade dışı gelişen cinsel ilişkiler, nişanlı iken olan ve daha sonra biten birliktelikler özellikle genç kızların zihinlerine bir kabus gibi çökmektedir.
Başına kötü bir olay gelmiş veya pişmanlık içindeki pek çok kadın depresyona girerek bir psikologdan profesyonel bir destek almakta, hatta pek çok psikolog, psikolojik rahatlama için danışanını bir jinekoloğa yönlendirmektedir. Bu kişiler hayatlarını yeniden yoluna koyabilmek, sosyal yaşantılarına yeniden kavuşabilmek, mutluluklarını yeniden kazanabilmek ve sağlıklı birliktelikler yaşayabilmek amaçları ile kızlık zarlarını diktirmektedirler.
Hayır. Bazı durumlarda zarda yırtık meydana gelmesine rağmen kanama olmaya­bilir.
Evet bozulabilir. Kızlık zarı genelde vajina içine giren ve genişliği hymen ortasın­daki halkadan daha büyük olan cisimler ile bozu­lur. Ancak bazen ata ya da bisiklete binme, bacakları çok açmayı gerektiren bale gibi aktivite­ler ya da kaza ve travma sonrasında da bozulabilir.
Hayır. Vajina içine bir şey sokmaya teşebbüs edil­mediği taktirde mastürbasyon ile kızlık bozulmaz.

İstanbul kızlık zarı dikimi ücretleri kalıcı flep yöntemi olarak hastane ücretlerine ve kızlık zarı yapısına bağlı olarak değişmekte olup 2000 – 5000 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Kızlık zarı bozulması belirtileri Kızlık Zarı Zedelenmesi Kızlık Zarı Muayenesi kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul kızlık zarı dikimi fiyatları

istanbul Kızlık zarı dikimi

Evet görebilirsiniz. Ayna veya telefon kamerası yardımı ile iç dudaklar yanlara çekilirse kızlık zarı gözle görülebilecek kadar dışarıya yakındır. Ama tabi ki sadece zarı görmek yetmez. Zarın yapısı ve yırtılma olup olmadığı sadece tecrübeli hekim tarafından anlaşılabilir.  Doktorumuza whattsapp üzerinden ücretsiz danışabilirsiniz.
Kızlık zarı muayenesi kendi kendinize yapılmamalıdır. Çünkü zarar verebilir ya da yanlış değerlendirmede bulunabilirsiniz. Bu işlem mutlaka bir kadın doğum hekimi tarafından yapılmalıdır. Kadın doğum uzmanı bu konuda bilgili ve deneyimli olacağından, kızlık zarınıza zarar verme olasılığı minimum seviyededir.
Kızlık zarı sürtünme ile bozulmaz. Ancak böyle bir durumda kanama meydana gelmiş ise kızlık zarı muayenesi yaptırmanız gerekir.
Hayır, çok kanama olmaz. Normal bir kanama olur.
Birliktelik esnasında kanama olması halinde gerçekleşen bu durumdan emin olmak için, kadın doğum uzmanına muayene olmanızda fayda vardır.
Hayır kızlık zarı yırtılması his sinir dokusu zayıf olduğu için kızlık zarı yırtılmasında ağrı acı olmaz.
Ağır kaldırmaktan kaçınılmalı, sıcak su ile duş alınmamalı
Aşırı bir ıkınma olmadıktan sonra bu konuda herhangi bir kısıt yoktur.
Bir hafta içinde ara ara sızma şeklinde olur.
Kızlık zarı dikimi işleminde herhangi bir risk söz konusu değildir.
Bu oldukça zordur. Ayrıca kendiniz böyle bir şeye kalkıştığınızda zarar verebilirsiniz.

Kadının hamile kalması için mutlaka kızlık zarının bozulmuş olması ve kızlık zarının bozulma belirtileri yaşamış olması gerekmiyor. Hymen dokusunda yırtılma meydana gelmeden de gebelik oluşabilir. Erkeğin kızlık zarına yakın bir yere boşalması hatta vajina ağzına boşalması bile sperm hücrelerinin rahme ulaşmasını beraberinde getirebilir ve rahimde yumurta döllenmeye uygunsa gebelik oluşma ihtimali de yüksektir.

Bir diğer olasılık da kızlık zarının çok esnek olması ve bu nedenle cinsel ilişkide yırtılmamış olmasıdır. Kızlık zarı esnekliğinin sıklıkla karşılaşılan bir durum olduğu bilgisini de aktaralım. Çoğu zaman kızlık zarının bozulma belirtileri arasında bulunan kanama ilk cinsel ilişkide yaşanmıyor ve bu nedenle kadın hastalıkları ve doğum uzmanına başvuruluyor. Yapılan incelemede kızlık zarının esnekliğinden kaynaklı olarak yırtılmadığı ve dolayısıyla kanama olmadığı anlaşılıyor. Sonuç olarak korunmasız cinsel ilişki yaşanması halinde kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir.

İstanbul kızlık zarı dikimi ücretleri kalıcı flep yöntemi olarak hastane ücretlerine ve kızlık zarı yapısına bağlı olarak değişmekte olup 2000 – 5000 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı nedir?

Güncel article Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler, Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri ,  Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.
Güncel yazımız  Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler, Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri  kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı ne demek?

Güncel blog Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler, Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.
Güncel yazı Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler, Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.

Güncel Kızlık zarı dikimi fiyatı nedir?

Güncel yazımız  Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler.
 Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler
 Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.

İstanbul  Jinekoloji Estetik Kliniği – Lazerle ve Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı – Hızlı İyileşme – Garantili Flep Yöntemi – 7/24 Bilgi ve Randevu –  2021 Fiyatları – Hymenoplasti – Kızlık zarı dikimi fiyatları

 
İnternet sitemizin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da teşhisinin yerini alamaz. Buradaki kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da tedavi değişikliği önerilmez. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.

 

Kızlık zarı dikimi fiyatı nedir?

Güncel article Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler, Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri ,  Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.
Güncel yazımız  Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler, Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri  kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı ne demek?

Güncel blog Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler, Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.
Güncel yazı Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler, Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.

Güncel Kızlık zarı dikimi fiyatı nedir?

Güncel yazımız  Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan hastaneler.
 Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan yerler
 Kızlık zarı dikimi fiyatı fiyatları , Kızlık zarı dikimi fiyatı yerleri , Kızlık zarı dikimi fiyatı bilgilendirmesi , Kızlık zarı dikimi fiyatı süresi , Kızlık zarı dikimi fiyatı yapan doktorlar kürtaj yapan yerler bilgilendirme amacı içermektedir.

İstanbul  Jinekoloji Estetik Kliniği – Lazerle ve Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı – Hızlı İyileşme – Garantili Flep Yöntemi – 7/24 Bilgi ve Randevu –  2021 Fiyatları – Hymenoplasti – Kızlık zarı dikimi fiyatları

Call Now ButtonFiyat ve Randevu