Genital Estetik vajina daraltma ameliyatı fiyatı

vajina iç dudak sarkması vajina daraltma genital estetik

 

3000 TL. den Başlayan Fiyatlarla

Vajina Daraltma

Genital Estetik Operasyonları

Fiyat ve 7/24 randevu bilgisini

0539 431 90 40

nolu telefonumuzdan ve whatsapp üzerinden alabilirsiniz.

 

 

GENİTAL ESTETİK

Labioplasti ( iç dudak estetiği ) nedir ?

Kadınlarda vajinada meydana gelen deformasyon ve buna bağlı olumsuz görüntü gerek kadınların cinsel hayatında güvensizlik ve mutsuzluğa hissine yol açmakta gerekse de kişinin psikolojik olarak kendine güvensiz olmasına neden olmaktadır.
 
Labioplasti, halk arasında iç dudak estetiği kadınlarda vajen bölgesinin giriş kısmının normalden daha büyük, daha kırışık, geniş ve sarkık durumda bulunması neticesinde hastadaki genital iç dudakların küçültülmesi işlemi ile vajen bölgesinin estetik anlamda küçültülmesi ameliyatıdır.

Labioplasti (dış dudak estetiği) nedir ?

Kimi durumlarda ise hastada labium majus olarak adlandırılan dış dudaklar yapısal olarak normalden uzun bir durumda olabilir. Bu tip durumlarda kişinin vajinasında cinsel ilişki esnasında penisin itmesi ile labiumlar gerilebilir ve bu durum, kişide çeşitli ağrılara yol açabilmektedir. Bu durum da cerrahi ameliyat vasıtası ile labiumlar normal boyutlarına indirilmektedir.

Labioplasti ameliyatının faydaları nelerdir nedir?

Labioplasti ameliyatları sadece hastaya sadece estetik açıdan değil fonksiyonel açıdan da birtakım avantajlar sağlamaktadır. Ameliyat sonrasında kişi dar giysileri ve bikiniyi daha rahat bir şekilde giyebilir ayrıca kişide ameliyat sonrasında vajinal enfeksiyonlar ve vajinada olumsuz – yetersiz hijyen riski azalır. Ayrıca, kişi de cinsel ilişkide esnasında ağrı görülme durumları da engellenmiş olur ve cinsel ilişkiden alınan haz miktarı artarak ilişkinin kalitesi artmış olur. Bu sayede kişinin kendine olan güveni ve konforu artar.

Vajinal daraltma nedir?

Jinekoloji alanında sıklıkla gözlemlenen bir rahatsızlık olan vajinal girişteki genişleme de genital estetik sayesinde giderilebilmektedir. Yaygın olarak vajinanın elastik özelliğini yitirmesiyle ortaya çıkan cinsel problemlerin de giderilmesi için genital estetik önerilmektedir. Genital bölgedeki diğer görünüm bozuklukları ise aşırı kilo alıp verme, doğum gibi olaylardan sonra meydana gelebilmekte ve genital estetik ameliyatları bu gibi durumlara çözüm olarak uygulanmaktadır.
 
Kadınların genital estetik endişeleriyle yaşadıkları özgüven problemleri sebebiyle cinsel ilişkiden uzaklaştıkları ve karşı cinsle ilişki kurmakta güçlük çektikleri bilinmektedir. Günümüzde yapılan çeşitli araştırmalar boşanma sebeplerinden birinin de bu tip sıkıntılar olduğunu göstermiştir.

Normal Doğum sonrası oluşan yırtıklar ve dikiş izleri genital estetik ile düzeltilebilirmi ?

Evet hastalarımızın bir kısmında yapılan normal doğum sonrası iyileşmemiş yırtıklar ve düzensiz iyileşme gösteren dikiş izlerini  görmekteyiz. Cinsel hayatı olumsuz etkileyen dikiş izleri ve doku yırtıklarını genital estetik operasyonu ile düzeltebilmekteyiz.

Genital Estetik hangi durumlarda uygulanmaktadır?

Genital estetiğin hangi durumlarda uygulandığına dair özet bir bilgilendirme aşağıdaki gibi yapılabilir:
 • Çok sayıda doğum yapmış olan kadınlarda görülen, vajinanın yapısal olarak elastikiyetini kaybetmesi,
 • Doğum sırasında vajinaya yapılan kesi nedeni ya da zorlu doğumlarda vajinanın uğradığı deformasyon ile cinsel ilişki bozukluklarının görülmesi,
 • İdrar kesesi ve rektumda meydana gelen sarkmalar, cinsel işlev bozukluğu ve inkontinans (idrar kaçırma) sorunları nedeniyle pelvik sistemin etkileşimi sonucunda rahim sarkması da meydana gelebilmesi
 • Doğuştan gelen vajinadaki yapısal anormallikler,
 • Vulvadaki yapısal deformasyonlar, (özellikle iç ve  dış dudakların büyük olması)

Genital Estetik Nasıl Yapılır?

Labioplasti, yani küçük dudakların küçültülmesi ve Labium majus, yani büyük dudakların dolgunlaştırılması dış genital organlara yapılan cerrahi müdahalelerdir. Hymenoplasti olarak adlandırılan kızlık zarı onarımı ve Vajinoplasti, yani vajinanın daraltılması ise iç genital estetik işlemleridir.

Genital Estetik ameliyatı sonrasında vücutta herhangi bir ameliyat izi kalır mı ?

Genital bölge, yara iyileşmesi açısından şanslı bir bölgedir ve izler pek belli olmamaktadır. İç dudak kenarları o denli başarılı bir şekilde iyileşir ki ameliyat sonrasını takip eden bir ayın sonunda hastanın ameliyat geçirdiği anlaşılamaz. 6 ay sonra kesi yerini ameliyat olan kişi dahi fark edemez.
Ameliyattan 4 hafta sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Labioplasti ameliyatı yapmadan önce hasta ile cerrah iletişim halinde olarak ameliyatta nasıl bir yol izleneceğine karar vermelidir. Bayanların iç dudak anatomisi birbirlerinden farklı olmaktadır, bu yüzden yapılacak labioplasti ameliyatı da birbirinden farklı olmalıdır. Bazen bu ameliyatla iç dudaktaki asimetriler, fazlalık ya da eksiklikler de dengelenebilmektedir.

Genital Estetik İstanbul  – Genital Estetik Ameliyatları nelerdir?

Evli yâda bekar kadınlar tarafından genital bölgedeki görünüm ve işlevsel bozukluk şikayetleri sebebiyle sıkça başvurulan genital estetik operasyonları aşağıdaki gibi listelenebilir:
 • İç Dudak Estetiği
 • Dış Dudak Estetiği
 • Kızlık Zarı Onarımı & Dikimi
 • Vajinoplasti (Vajina Daraltma)
 • Genital Bölge Beyazlatma
 • Hudoplasti (Klitorisin Üzerindeki Katlantıları Düzeltme)
 • Vajina İçi İç Katlantı Oluşturma Estetiği
 • G Noktası Büyütme
 • Pubis Tepesi Estetiği

İstanbul dışından gelsem aynı gün içerisinde GENİTAL ESTETİK OPERASYONU olabilirmiyim?

Evet aynı gün içerisinde İstanbul dışından da gelecek hastalarımızın randevu almaları halinde Genital estetik  operasyonu gerçekleştirilerek gerekli kontroller eşliğinde taburcu olmaktadırlar.
Genital Estetik Operasyonları fiyat ve 7/24 randevu bilgisini 0539 431 90 40 nolu telefondan ve whatsapp üzerinden alabilirsiniz.
Genital Estetik Operasyonları fiyat ve 7/24 randevu bilgisini 0539 431 90 40 nolu telefondan ve whatsapp üzerinden alabilirsiniz.
Call Now ButtonFiyat ve Randevu Ara